Karaman Sohbet

Karaman Sohbet Ortamı, online ve ücretsiz sohbet olarak Karaman iline özel sohbet chat odalarında binlerce kişiyle keyifli sohbet edebilirsiniz. Karaman sohbet, Karaman chat, sohbet, sohbet sitesi, sohbet odaları, şehir sohbet, şehirler sohbet, bedava sohbet, üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, kaliteli sohbet, mobil sohbet siteleri.

Karaman Sohbet Odaları bölümünde sadece yazılı sohbet ile kalmayıp çeşitli aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Karaman Sohbet ve Chat imkanının yani sıra #Radyo ve #Oyun kanallarımız da mevcut bulunmaktadır geniş çaplı radyo yayınlarımız ile dilediğiniz şarkıyı anında dinleyebilir ve dilerseniz suncuda bulunan DJ programcı arkadaşlarımıza konuk olup, radyodaki dinleycilerele bir araya gelebilirsiniz.

Keyifli müzik eşliğinde oyun kanallarımız da oyunlar oynayabilirsiniz kelime oyunu ile kelime haznenizi genişletebilir #Yarışma kanalı ile bilginizi güçlendirebilirsiniz.

Daha sonra chat kanallarımızda eğlence botlarımız ile sohbet ettiğiniz kişilere sorular sorabilir, sohbet yaparken eğlencenin tadını doyasıyla yaşayabilirsiniz.

Karşılıklı Soru Cevap Sohbeti

chat ortamı, karşılıklı soru cevap şeklinde devam ettiğinde daha yararlı öğretici nitelikte olabilir. İnsanlar yaradılışı itibariyle de merak eden varlıklardır, bir sohbet ortamında bu merakı iyi kullanmalı, bir şey öğrenip öğretirken ilgi alanları üzerinden konuşmayı başlatmak ve öyle devam ettirmek oldukça önem arz etmektedir.

Karaman Sohbet Kuralları

Karaman sohbet odalarında küfür yasaktır. pornografik linKler paylaşmak yasaktır aksi halde admin ve botlar tarafından banlanır ve site girişi engellenir.

Karaman sohbet odasına girerken, rumuza (Takma İsim) küfür ve argo kelime yazmak yasaktır.

Karaman Chat Sohbet odalarında flood yapmak yasaktır site konuşmalarını engellediği için admin ve botlar tarafından banlanır. Admine küfür,hakaret ve argo yasaktır bananmaya sebeptir.

Siteye trollmek amaçlı girmek yasaktır aksi taktirde admin tarafından banlanır. Reklam yapmak yasaktır. Siyaset yapmak yasaktır. Telefon, Skype, Ts3 vermek yasaktır aksi takdirde belirli zaman diliminde banlanabir ve uzaklaşaştırabilirsiniz.

Şiddet içerikli, işkence gibi videolar paylaşmak yasaktır aksi takdirde yöneticiler tarafında uzaklaştırılır ya da sınırsız ban verilir.

Siteye virüs bulaştırıcı link atmak yasaktır aksi takdirde admin tarafında uzaklaştırılır ya da belli zaman diliminde ban atılır.

Discord adresi vermek yasaktır aksi takdirde admin tarafından belli zaman dilimde banlanır ve uzaklaştırılır.

Başka inanların ifşa argo ve küfğr içeren videolarını atmak yasaktır. Başkalarının nüfus kimliğini, TC no’sunu paylaşmak yasaktır aksi takdirde gerekli kurumlara bildirilecektir ve gereği yapılacaktır. Irk ayrımcılığı yapmak yasaktır aksi halde admin ve botlar tarafınfdan banlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir