Batman Sohbet

Şehir Sohbet online ve ücretsiz olarak Batman iline özel sohbet chat odalarında binlerce kişiyle keyifli sohbet edebilirsiniz. Batman sohbet, Batman chat, Batman sohbet odaları, Batman chat odaları, sohbet, sohbet sitesi, sohbet odaları, şehir sohbet, şehirler sohbet, bedava sohbet, üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, kaliteli sohbet, mobil sohbet siteleri

Batman Sohbet Odaları bölümünde sadece yazılı sohbet ile kalmayıp çeşitli aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Batman Sohbet ve Chat imkanının yani sıra #Radyo ve #Oyun kanallarımız da mevcut bulunmaktadır geniş çaplı radyo yayınlarımız ile dilediğiniz şarkıyı anında dinleyebilir ve dilerseniz suncuda bulunan DJ programcı arkadaşlarımıza konuk olup, radyodaki dinleycilerele bir araya gelebilirsiniz.

Keyifli müzik eşliğinde oyun kanallarımız da oyunlar oynayabilirsiniz kelime oyunu ile kelime haznenizi genişletebilir #Yarışma kanalı ile bilginizi güçlendirebilirsiniz.

Daha sonra chat kanallarımızda eğlence botlarımız ile sohbet ettiğiniz kişilere sorular sorabilir, sohbet yaparken eğlencenin tadını doyasıyla yaşayabilirsiniz.

Karşılıklı Soru Cevap Sohbeti

Sohbet, karşılıklı soru cevap şeklinde devam ettiğinde daha yararlı öğretici nitelikte olabilir. İnsanlar yaradılışı itibariyle de merak eden varlıklardır, bir sohbet ortamında bu merakı iyi kullanmalı, bir şey öğrenip öğretirken ilgi alanları üzerinden konuşmayı başlatmak ve öyle devam ettirmek oldukça önem arz etmektedir.

Batman Sohbet Kuralları

Sohbet Ortamı Kuralları Batman sohbet odalarında küfür yasaktır. pornografik linKler paylaşmak yasaktır aksi halde admin ve botlar tarafından banlanır ve site girişi engellenir.

Batman sohbet odasına girerken, rumuza (Takma İsim) küfür ve argo kelime yazmak yasaktır.

Batman Chat Sohbet odalarında flood yapmak yasaktır site konuşmalarını engellediği için admin ve botlar tarafından banlanır. Admine küfür,hakaret ve argo yasaktır bananmaya sebeptir.

Siteye trollmek amaçlı girmek yasaktır aksi taktirde admin tarafından banlanır. Reklam yapmak yasaktır. Siyaset yapmak yasaktır. Telefon, Skype, Ts3 vermek yasaktır aksi takdirde belirli zaman diliminde banlanabir ve uzaklaşaştırabilirsiniz.

Şiddet içerikli, işkence gibi videolar paylaşmak yasaktır aksi takdirde yöneticiler tarafında uzaklaştırılır ya da sınırsız ban verilir.

Siteye virüs bulaştırıcı link atmak yasaktır aksi takdirde admin tarafında uzaklaştırılır ya da belli zaman diliminde ban atılır.

Discord adresi vermek yasaktır aksi takdirde admin tarafından belli zaman dilimde banlanır ve uzaklaştırılır.

Başka inanların ifşa argo ve küfğr içeren videolarını atmak yasaktır. Başkalarının nüfus kimliğini, TC no’sunu paylaşmak yasaktır aksi takdirde gerekli kurumlara bildirilecektir ve gereği yapılacaktır. Irk ayrımcılığı yapmak yasaktır aksi halde admin ve botlar tarafınfdan banlanır.

Lütfen sohbet kurallarına uyalım ve uymayanları uyaralım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir